فوریه 20, 2018

تماس با ما

تماس با ما

تماس با اویل پلتس

نکته بسیار مهم:در صورتی که شما نیاز به شماره های جدید نشریات داشته باشید دقت داشته باشید که نشریات جدید فقط و فقط به صورت اشتراکهای هفتگی فروخته میشوند و فروش روزانه مانند سابق انجام نمیشود.

به این شکل که شما با ما در تلگرام و یا به صورت تلفنی با ما تماس میگیرید (راههای تماس در پایین همین برگه موجود است) و ما شماره کارت خدمت شما ارسال کرده و شما بعد از واریز مبلغ نشریات هفته جای و یا هفته آینده (و یا کلا هر هفته ایی که مد نظرتون بود) را دریافت خواهید کرد.

 

ما همیشه و در هر حال در تلاشیم تا امکانات بهتر و ساده تری برای شما فراهم کنیم.ولی به دلیل ماهیت فضای دیجیتالی و سرعت اینترنت همیشه ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید.ما همیشه آماده اییم مشکلات احتمالی شما در سایت را به سریعترین روش ممکن حل کنیم.

در صورتی که شماره های قبلی را از سایت بخواهید دریافت نمایید و از سایت خرید اینترنتی انجام بدهید به مطالب زیر دقت بفرمایید:

محدودیت تعداد دفعات کلیک بر روی لینک دانلود:

⇐دوستان دقت داشته باشید که لینک دانلود محدودیت “تعداد دفعات کلیک” دارد.به همین دلیل دقت کنید که برای دانلود فایلهایتان بعد از کلیک بر روی لینک دانلود در صفحه دانلود منتظر بمانید تا پنجره دانلود ظاهر شود(گاهی ممکن است به علت سرعت پایین اینترنتتان این پروسه کمی طول بکشد و شما با کلیک های مکرر امکان دانلود فایل را  از بین میبرید).

عدم مرجوع شدن به صفحه دانلود نشریه در سایت بعد از تکمیل خرید:

همچنین اگر به هر دلیلی بعد از انجام پروسه خرید موفق در صفحه پرداخت سایت به سایت مرجوع نشدید،نگران نباشید.اگر خرید شما موفق بوده باشد و مبلغ نشریه از حساب شما کسر شده باشد به ایمیلی که هنگام خرید معرفی کرده ایید مراجعه کنید.لینک دانلود به ایمیل شما به صورت اتوماتیک توسط سایت ارسال میشود.

×نکته:بسیار مهم است که ایمیل معتبری هنگام خرید معرفی کنید .

 

حل مشکل:

به هر شکل در صورتی که بعد از انجام پروسه خرید به مشکل برخوردید و یا لینک دانلود برایتان کار نکرد و پروسه خرید تکمیل شده بود میتوانید به هر کدام از روشهایی که برایتان آسانتر است با ما ارتباط برقرار کنید.بعد از  تماس شما ،ما صحت پروسه خرید را بررسی و بعد از تایید، فایل مربوطه به هر روشی که مطالبه بکنید برای شما ارسال میگردد.

 

 

برای ارتباط با ما میتوانید با ایمیل های:

info@oilplatts.ir  

Oilplattsprice@gmail.com

:آیدی تلگرام

@plattsiran

و یا موبایل: 

۹۸-۹۱۲-۲۱۲-۴۹۲۸+

و یا از طریق کادر زیر مستقیما با ما تماس بگیرید.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

تمامی حقوق این وبسایت برای اویل پلتس™محفوظ است. copyright@2015-2017