فوریه 20, 2018

روش جدید فروش اشتراک نشریات نفتی موجود در سایت

 

اشتراک نشریات نفتی

اشتراک نشریات نفتی

روش جدید فروش اشتراک نشریات نفتی موجود در سایت

اشتراک نشریات نفتی در سایت اویل پلتس مدتی است که دستخوش تغییراتی شده و مانند سابق به صورت روزانه در سایت قرار داده نمیشود.

به دلیل مشکلات زیاد و متفاوتی که این روش برای ما داشت،تصمیم به قطع انتشار و فروش به صورت روزانه نشریات گرفتیم. 

در روش جدید واگذاری اشتراک نشریات نفتی ، ما فقط به صورت اشتراکهای کوتاه مدت هفتگی  و یا ماهیانه نشریات را به اشتراک میگذاریم.

در این روش شما با تماس با ما نشریه مورد نظرتان را معرفی میکنید.بعد از این ما هزینه اشتراک را به شما اعلام میکنیم و شما بعد از واریز هزینه به شماره کارتی که به خدمت شما اعلام میگردد برای یک هفته و یا ماه مشترک نشریه مورد نظرتان میشوید و  نشریه را دریافت خواهید کرد.

روش دریافت نشریات هم به انتخاب شما خواهد بود.شما میتوانید نشریات را به صورت دریافت در ایمیل و یا تلگرام به انتخاب خودتان دریافت کنید.

همچنین نشریات هر روز بر روی کانال تلگرام سایت به آدرسی که در زیر همین صفحه گذاشته شده است به صورت رمز دار  آپلود میگردد.زمانی که شما اشتراکی را تهیه میکنید رمز فایلهای آن بازه زمانی در کانال تلگرام سایت برای شما ارسال میگردد و شما میتوانید برای همیشه از نشریات آپلود شده آن مدت در کانال با پسوردی که برایتان ارسال شده است استفاده کنید.

نکته مهم این هست که شما بعد از واریز باید مشخص بکنید که چه هفته ایی (اگر خرید هفتگی میکنید) مد نظرتان هست و ما نشریات همان هفته را برای شما ارسال خواهیم کرد.

نشریات از روز سه شنبه هر هفته تا شنبه هفته بعد (مطابق روال هفته میلادی) قابل ارسال است.

نشریات پلتس آسیا پاسفیک و پلتس LPGASWIRE به صورت روزانه و ۵ شماره در هفته(اگر  تعطیلات میلادی و یا تعطیلات خاص برای خود نشریه نداشته باشیم) منتشر میشود.

نشریات پلتس آسیا پتروشیمیکال اسکن و پلتس پلیمراسکن هم به صورت هفتگی منتشر میشوند.

نکته ایی مهم که با این توضیحات وجود دارد اینکه شما با تهیه اشتراکات هفتگی و یا ماهیانه ،یک هفته و یا یک(یا چند) ماه اشتراک زمانی نشریاتی که منتشر میشود را تهیه میکنید و نه ۵ شماره نشریه در یک هفته و یا تعداد قابل انتشار در آن بازه زمانی (که ممکن است به دلیل تعطیلاتی یا هر دلیل دیگری منتشر نشود).

تبصره ۱:ارسال نشریات در روزهای تعطیل انجام نمیشود و به اولین روز کاری بعد از آن موکول میشود.

تبصره ۲:نشریات در روز ۵ شنبه ممکن است با تاخیر ارسال گردد و یا به اولین روز کاری بعد از آن (شنبه)موکول شود.

روشهای تماس با ما:

در تلگرام با آیدی:

@plattsiran

(آیدی را در قسمت جستجوی تلگرام وارد کنید)

تلفن:

۰۹۱۲۲۱۲۴۹۲۸

 

کانال تلگرام اویل پلتس

کانال تلگرام اویل پلتس

 

با تشکر فراوان

معرفی نشریه پلتس آسیا پاسفیک پرشین گلف مارکت اسکن

تمامی حقوق این وبسایت برای اویل پلتس™محفوظ است. copyright@2015-2017